بمب تخفیفات شرکت موبایل مرکزی شیراز MPC

پرسش و پاسخ متداول

به دلیل اطلاعات موجود بر روی سایت و سهولت در انتخاب و پرداخت، قطعا خرید آنلاین ارجحیت دارد، اما چنانچه به هر دلیلی امکان خرید آنلاین وجود نداشته باشد، می توانید از طریق تماس تلفنی یا واتس آپ با شماره 09177000591 در ارتباط باشید.

هنگام ثبت نام در سایت، تیک گزینه همکار را زده و پس از ثبت اطلاعات شخصی، وارد صفحه وارد کردن اطلاعات فروشگاه می شوید.
سپس اطلاعات فروشگاه خود را ثبت کرده و منتظر خواهید شد تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. پس از اطمینان از صحت اطلاعات، سطح قیمت همکار برای شما فعال شده و می توانید با قیمت همکار از سایت خرید نمایید.

همشهریان شیرازی می توانند در بخش انتخاب روش ارسال، گزینه تحویل در فروشگاه را انتخاب نمایند و پس از ثبت سفارش و پرداخت، به صورت حضوری به فروشگاه آمده و سفارش خود را دریافت نمایند.
این گزینه برای عزیزانی که قصد دارند از قیمت های ویژه سایت بهره مند شوند مناسب می باشد.
البته پیشنهاد می شود با توجه به تعدد شعب، پیش از مراجعه حضوری با شماره 09177000591 هماهنگ نمایید تا موجودی شعب چک شده و آدرس شعبه مورد نظر را دریافت نمایید.

پس از ورود به پروفایل خود، با کلیک بر روی اطلاعات شخصی می توانید اطلاعات خود را اصلاح و سپس بر روی دکمه ویرایش کلیک نمایید.

ارسال به شهرستان از طریق پست پیشتاز و پست ویژه صورت می پذرید که پست پیشتاز بین 2 تا 5 روز کاری زمان می برد و برای تمامی نقاط کشور قابل انتخاب می باشد. اما پست ویژه تنها برای مراکز استان ها قابل انتخاب بوده و بین 1 تا 2 روز کاری زمان خواهد برد. همچنین هزینه پست ویژه کمی بیشتر بوده و به عزیزانی توصیه می شود که برای دریافت مرسوله خود تعجیل دارند.

با کلیک بر روی گزینه ورود/ثبت نام، در قسمت ثبت نام اطلاعات و شماره موبایل خود را وارد می کنید، سپس یک کد برای شما پیامک می شود و با وارد کردن آن کد در باکس مربوطه، احراز هویت انجام شده و ثبت نام به اتمام می رسد.

کلیه کالاهای خریداری شده از سایت دارای یک هفته مهلت تست می باشند. در صورت دارا بودن شرایط زیر شما می توانید کالای خود را مرجوع نمایید:

1- کالای ارسال شده با کالای خریداری شده مغایرت دارد.

2- پلمپ کالا باز نشده و خریدار از خرید خود منصرف شده است.

3- کالای ارسال شده معیوب می باشد.

4- کالای ارسال شده در مدت کمتر از یک هفته از زمان دریافت آن دچار خرابی شده است.

همشهریان عزیز شیرازی می توانند سفارشات خود را به دو صورت حضوری و ارسال از طریق پیک دریافت کنند که در صورت انتخاب ارسال از طریق پیک، هزینه ارسال به صوت پس کرایه، هنگام دریافت کالا به پیک پرداخت خواهد شد.
بدیهی است که هزینه پیک با توجه با مسافت متفاوت خواهد بود.