top page

مخفی کردن لایک پست های اینستاگرام

اینستاگرام و فیسبوک سال ها به صورت آزمایشی قصد مخفی کردن شمارشگر لایک را داشتند که سرانجام این مورد به عنوان یک گزینه انتخابی به اینستاگرام اضافه شد.

اینستاگرام در طول دوره آزمایش خود دریافت که پنهان کردن لایک "برای برخی مفید و برای برخی دیگر آزار دهنده است ، به این دلیل که مردم از تعداد شمارش استفاده می کنند تا درک کنند که چه چیزهایی محبوب و پرطرفدار هستند." بنابراین در نهایت سیستم عامل تصمیم گرفت این موضوع را به کاربران بسپارد.

در آپدیت جدید اینستاگرام می توانید لایک ها را برای پست های شخصی خود یا برای همه پست هایتان ( چه خودتان و چه افرادی که دنبال می کنید ) مخفی کنید.

برای مخفی کردن لایک های هر پست کافیست سه دکمه بالا سمت راست پست مورد نظر را بزنید و گزینه "hide like count" را انتخاب کنید.

اگر در هنگام به اشتراک گذاشتن تصمیم به مخفی کردن لایک آن پست گرفتید در انتهای تنظیمات می توانید از گزینه "advanced settings"  برای این کار استفاده کنید.

در انتها، اگر بخواهید لایک را برای تمامی پست های خود در منوی اصلی مخفی کنید و یا از نمایش دادن آن منصرف شده اید میتوانید از قسمت تنظیمات گزینه "privacy" را انتخاب کرده و گزینه "post" که به تازگی اضافه شده است را انتخاب و با بستن منوی کشویی تمامی لایک ها مخفی می شوند. به همین راحتی!!

محصولات مرتبط