بمب تخفیفات شرکت موبایل مرکزی شیراز MPC

درباره ما

اهداف شرکت

شرکت موبایل مرکزی شیراز با هدف ارتقای کیفی محصولات و خدمات و افزایش توان رقابتی خود در یک فضای رقابتی سالم، تلاش دارد تا ضمن عرضه برندهای خود به عنوان برندهای مطرح و قابل اعتماد در سطح جهانی، همکاری تجاری خود با سایر برندهای معتبر داخلی و خارجی را حفظ و تقویت نماید.
افزایش توان و تمرکز شرکت در زمینه های صادرات و واردات لوازم جانبی و قطعات موبایل، لوازم تعمیراتی، فلش و مموری و...، ساختمان سازی و تولید و بسته بندی مواد غذایی و فراهم آوردن امکان خرید مستقیم از چین با راه اندازی دپارتمان چین از جمله اهداف این شرکت می باشد.

تاریخچه شرکت

شرکت موبایل مرکزی شیراز با هدف ارایه و تولید موبایل، تبلت، قطعات و لوازم جانبی با کیفیت، از سال 1378 شروع و هم اکنون پس از سال ها تلاش و تحقیق و با استفاده از تجهیزات و توانایی های بیش از 150 نفر از مدیران و کارکنان خود امروزه به یکی از دروازه های بزرگ این حوزه تبدیل شده است. وجود 5 شعبه و نزدیک به 100 نمایندگی فعال در سطح کشور نشان از گستردگی شبکه توزیع این شرکت دارد.
همچنین شرکت پرشین گلد از دیگر زیرمجموعه های شرکت M.P.C در عرصه صادرات و واردات انواع محصولات غذایی، بهداشتی، مشاوره در زمینه خرید کالا و خدمات (تکنولوژی) در سراسر کشور پهناور چین، عقد قراردادهای تجاری با توجه به قوانین جاری دو کشور (أخذ نمایندگی ها)، شرکت در نمایشگاه های تخصصی چین، انجام خدمات تحقیق بازار، پیگیری و عقد قرارداد خرید و حمل کالا در حال فعالیت است.

برنامه های آتی

شرکت M.P.C در نظر دارد با توجه به اهداف شرکت، برنامه های زیر را در آینده ای نزدیک به اجرا رساند:

* معرفی دپارتمان چین به عنوان راهکاری جهت خرید مستقیم از چین و دسترسی به تولید کنندگان

* فعالیت قدرتمند در عرصه تجارت الکترونیک

* جذب و افزایش تعداد نمایندگی های فعال در سایر نقاط کشور

* افزایش سطح رضایتمندی مشتریان

* راه اندازی خط تولید و بسته بندی مواد غذایی

* همکاری مستقیم با فعالان عرصه تولید جهت ارایه بهترین قیمت ها و افزایش توان رقابتی