عضویت در باشگاه مشتریان

تضمین اصل بودن کالا

MPC؛ فقط کالای اصلی

MPC اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند. از آنجا که MPC برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند و یا خود مستقیما وارد کننده ی کالا از کشورمبدا می باشد ، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالاهای مندرج در سایت با کیفیت اصلی و از طریق قانونی وارد کشورشده است ،
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند..

MPC؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت MPC توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 15 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و MPC هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

توجه: سایت MPC تنها در قبال کالاهای دارای گارانتی mpc و jetguardian متعهد میباشد.